TOLC Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, TOLC sınavı hazırlık süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve yurt dışında hedeflediği okullara hazırlamaktır. TOLC Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. 

İtalya’daki üniversitelerde eğitim almak isteyen öğrenciler, bu sınava girip başarılı olmak zorundadırlar. Bu sınav tamamen kendine has özelliklere sahip olmakla birlikte sınava yönelik özel çalışma gerektirmektedir. Sınav, CISIA isimli Üniversiteler Arası Ortak Kuruluş tarafından düzenlenmektedir. 

Alanında uzman hocalarımız ile TOLC Özel Ders birebir olarak ister arkadaşlarınız ile grup olarak alabilirsiniz. Hocalarımız sizlere konu ile alakalı olarak çok sayıda soru ve denemeler vermektedir. Geçmiş yıllar da TOLC sınavlarında çıkmış olan test ve yazılı sınavlarının çözümleri de yapılmaktadır.

TOLC Sınavı

TOLC sınavı bir eğitim öğretim yılı içerisinde pek çok kez düzenlenmektedir. İtalya’da 50 ye yakın üniversite TOLC sınavıyla öğrenci almaktadır. Sınav, özellikle yaz aylarında çok yakın tarih aralıklarında pek çok defa düzenlenmektedir. Fakat sınavda kontenjan kısıtlaması olması dolayısıyla, girmek istediğiniz sınava en az 1 ay öncesinden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

TOLC sınavına girmek isteyen öğrenciler 30 euro sınav ücreti ödemek zorundadırlar.

TOLC Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.