İçeriğe geç

TOEFL Özel Ders

Test of English as a Foreign Language (TOEFL) sınavı anadili İngilizce olmayanların İngilizce seviyelerini ölçmek için girmiş oldukları standart bir sınavdır. TOEFL Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekteyiz. Ayrıca velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstermekteyiz.

Alanında uzman hocalarımız ile TOEFL Özel Dersini ister birebir olarak ister arkadaşlarınız ile grup olarak alabilirsiniz. İlk olarak hocalarımız sizlere konu ile alakalı olarak çok sayıda soru ve denemeler vermektedir. Ayrıca hocalarımız sizleri sınava hazırlarken çok sayıda taktik vererek sınavda oldukça yüksek not almanızı sağlamaktadır. Özellikle sizlerin doğru kaynaklara ulaşarak sınava en iyi şekilde hazırlanmanıza katkı vermektedir.

TOEFL Özel Ders ile öğrencilerimizi kendilerine en uygun yoldan sınava hazırlıyoruz. Derslerimizi isterseniz yüz yüze isterseniz online olarak Skype-Zoom üzerinden alabilirsiniz. TOEFL Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

Bununla birlikte Econ Akademi’nin uzman hocalarından AP, SAT, A Level, GCSE özel dersleri alabilirsiniz. Derslerinizi ister birebir olarak alabilirsiniz yada oluşturacağınız arkadaş gruplarınız ile alabilirsiniz

 

TOEFL Sınavı

TOEFL sınavı ETS tarafından yapılan ve her üç haftada bir kez girme hakkınız bulunan bir sınavdır. Yurtdışında eğitim almayı veya çalışmayı düşünen herkesin girmesi zorunlu olduğu bir sınavdır. Dünya çapında geçerliliği olan bu sınav ile İngilizce eğitim isteyen bütün okullara başvurabilirsiniz. Ayrıca Avustralya, Kanada ya da Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelere göçmenlik başvurularında istenmektedir. Bunun yanında, ülkemizde bir çok üniversite (Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ, Bilgi, Bahçeşehir, Koç, Sabancı) hazırlık sınavlarından muafiyet için TOEFL istemektedir

TOEFL sınavı 3 saat 10 dakika ile 4 saat 20 dakika aralığında sürmekte olup bunun 60-80 dakikası Reading (okuma) 60-90 dakikası Listenin (dinleme), 50 dakikası Writing (yazma) ve 20 dakikası da Speaking (konuşma) kısımlarından oluşmaktadır. Sınavın tamamı tek oturumda gerçekleşmektedir.

Özellikle TOEFL sınavından iyi bir not alabilmeniz için iyi bir uzman tarafından TOEFL özel ders almalısınız. Econ Akademi uzman eğitici kadrosuyla sizlere TOEFL hazırlık süreçlerinde her türlü akademik desteği sağlamaktadır.

 

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×