İçeriğe geç

SAT Matematik Özel Ders

SAT sınavı, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki üniversitelere giriş sınavıdır. Bu sınav uluslararası geçerliliğe sahip olmakla beraber ABD vatandaşı öğrenciler için de gereklidir. Türkiye’den Amerika’ya lisans eğitimi almak amacıyla gitmek isteyen öğrencilerin de bu sınava girerek başarılı olmaları gerekmektedir. Movendus Eğitim olarak alanında uzman hocalarımızla sizlerin SAT alanındaki başarınızı arttırmayı amaçlıyoruz. SAT Matematik Özel Ders ihtiyacı olan öğrencilerimize birebir veya online ders imkanı ile gerekli desteği sağlıyoruz. 

SAT Matematik Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Yıl içerisinde yaklaşık 40 adet İngilizce deneme sınavı yaparak sınava oldukça iddialı bir şekilde sizleri hazırlamaktayız. Ayrıca Geçmiş yıllardaki  SAT’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Econ Akademi farkıyla SAT İngilizce sınavına hazırlanan öğrencilere söz konusu çıkmış sorular ücretsiz olarak verilecektir. 

Ankara ve İstanbul dışından SAT İngilizce dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online Zoom-Skype dersi vermekteyiz.  SAT Matematik Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

SAT sınavı her yıl Mart , Mayıs, Haziran, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında düzenlenmekte olup Covid-19 nedeniyle bu tarihler değişebilmektedir. 2020 Ağustos ayında da sınav yapılmaktadır. SAT sınavına 10, 11 veya 12. sınıfta hazırlanabilirsiniz. Genel olarak öğrencilere 10.sınıf sonu veya 11. sınıf başlarında çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Bir den fazla sınava girerek yüksek skorlar almasını tavsiye ediyoruz. Sınav tarihleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×