İçeriğe geç

SAT İngilizce Özel Ders

SAT sınavı, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki üniversitelere giriş sınavıdır. Bu sınav uluslararası geçerliliğe sahip olmakla beraber ABD vatandaşı öğrenciler için de gereklidir. Türkiye’den Amerika’ya lisans eğitimi almak amacıyla gitmek isteyen öğrencilerin de bu sınava girerek başarılı olmaları gerekmektedir. Movendus Eğitim olarak alanında uzman hocalarımızla sizlerin SAT alanındaki başarınızı arttırmayı amaçlıyoruz. SAT İngilizce Özel Ders ihtiyacı olan öğrencilerimize birebir veya online ders imkanı ile gerekli desteği sağlıyoruz. 

SAT İngilizce Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Yıl içerisinde yaklaşık 40 adet İngilizce deneme sınavı yaparak sınava oldukça iddialı bir şekilde sizleri hazırlamaktayız. Ayrıca Geçmiş yıllardaki  SAT’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Econ Akademi farkıyla SAT İngilizce sınavına hazırlanan öğrencilere söz konusu çıkmış sorular ücretsiz olarak verilecektir. 

Ankara ve İstanbul dışından SAT İngilizce dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online Zoom-Skype dersi vermekteyiz.  SAT İngilizce Özel Ders almak istiyorsanız 0553 921 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

SAT sınavı her yıl Mart , Mayıs, Haziran, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında düzenlenmekte olup Covid-19 nedeniyle bu tarihler değişebilmektedir. 2020 Ağustos ayında da sınav yapılmaktadır. SAT sınavına 10, 11 veya 12. sınıfta hazırlanabilirsiniz. Genel olarak öğrencilere 10.sınıf sonu veya 11. sınıf başlarında çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Bir den fazla sınava girerek yüksek skorlar almasını tavsiye ediyoruz. Sınav tarihleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

SAT İngilizce Sınavı

SAT İngilizce sınavı 2 bölümden oluşmaktadır. 

Bunlardan ilki olan “Reading” kısmında toplamda 52 adet soru vardır ve  sınava giren öğrencilerden 65 dakika içerisinde bu soruların cevaplanması beklenir. Burada oldukça uzun parçalar bulunmaktadır. Öğrencilerin bu tarza ilişkin bol miktarda soru çözmeleri gerekmektedir. Çünkü bu kısımdaki en büyük sorun öğrencilerin sınavı yetiştirememesidir. Çünkü uzun paragrafları okumaları oldukça zaman almaktadır.

İkinci alan ise “Writing and Language” olup burada 44 adet soru için 35 dakika verilmektedir. Buradaki en önemli husus öğrencilerin oldukça pratik yaparak soru başına zamanı 45 saniyeye indirmeleri gerekmektedir. Optik forma cevapların işaretlenmesi kısmı da düşünüldüğünde kısa yolların bilinmesi ve bol miktarda pratik yapılmasının önemli olduğu görülmektedir. 

İster yüzyüze ister online olarak Econ Akademi farkıyla SAT İngilizce özel ders alarak sınava bir adım önde başlayabilirsiniz.

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×