IELTS Özel Ders

IELTS (The International English Testing System) sınavı anadili İngilizce olmayanların İngilizce seviyerlerini ölçmek için girmiş oldukları standart bir sınavdır. IELTS Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız.

Alanında uzman hocalarımız ile IELTS Özel Dersini ister birebir olarak ister arkadaşlarınız ile grup olarak alabilirsiniz. Hocalarımız sizlere konu ile alakalı olarak çok sayıda soru ve denemeler vermektedir. 

Alanında uzman hocalarımız sizleri sınava hazırlarken çok sayıda taktik vererek sınavda oldukça yüksek not almanızı sağlamaktadır.Ayrıca sizlerin doğru kaynaklara ulaşarak sınava en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlamaktadırlar.

IELTS Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi kendilerine en uygun yoldan sınava hazırlıyoruz. Derslerimizi isterseniz yüz yüze isterseniz online olarak Skype-Zoom üzerinden alabilirsiniz. IELTS Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 9162 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca Econ Akademi’nin uzman hocalarından AP, SAT, A Level, GCSE özel dersleri alabilirsiniz. Derslerinizi ister birebir olarak alabilirsiniz isterseniz oluşturacağınız arkadaş gruplarınız ile alabilirsiniz.

 

IELTS Sınavı

IELTS sınavı British Council tarafından yapılan ve her üç haftada bir kez girme hakkınız bulunan bir sınavdır. Yurtdışında eğitim almayı veya çalışmayı düşünen herkesin girmesi zorunlu olduğu bir sınavdır. Dünya çapında geçerliliği olan bu sınav ile İngilizce eğitim isteyen bütün okullara başvurabilirsiniz. Ayrıca Avustralya, Kanada ya da Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelere göçmenlik başvurularında dil şartı olarak IELTS istenmektedir. Ayrıca ülkemizde bir çok üniversite (Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ, Bilgi, Bahçeşehir, Koç, Sabancı) hazırlık sınavlarından muafiyet için IELTS istemektedir

IELTS sınavı 2 saat 45 dakika sürmekte olup bunun 60 dakikası Reading (okuma) 30 dakikası Listenin (dinleme), 60 dakikası Writing (yazma) ve 15 dakikası da Speaking (konuşma) kısımlarından oluşmaktadır. Sınavın tamamı tek oturumda gerçekleşmektedir.

IELTS sınavından iyi bir not alabilmeniz için iyi bir uzman tarafından IELTS özel ders almanızı tavsiye ederiz. Econ akademi uzman eğitici kadrosuyla sizlere IELTS hazırlık süreçlerinde her türlü akademik desteği sağlamaktadır.