İçeriğe geç

IB Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, IB süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve yurt dışında hedeflediği okullara hazırlamaktır. IB Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız.

Alanında uzman hocalarımız ile özel dersleri ister birebir olarak ister arkadaşlarınız ile grup olarak alabilirsiniz. Hocalarımız sizlere öncelikle konu anlatımı yapıyor sonrasında konu ile alakalı çıkabilecek sorular üzerinde yorum yapıyor. Ayrıca geçmiş yıllar da IB ‘de çıkmış olan sınavların (Past Paper) çözümleri de yapılmaktadır. 

Ayrıca IB Internal Assessment ve IB Extended Essayleriniz de de uzman ekibizmizle sizlerin yanınızdayız. Bu konuda bir çok öğrenciye oldukça katkı sağladık.

Ekon Akademiden IB Ekonomi, IB Matematik, IB Business, IB Fizik, IB Kimya, IB İngilizce ve IB Biyoloji derslerinden Özel Ders alabilirsiniz. 

Özel Ders almak istiyorsanız 0553 921 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

IB Nedir ?

The International Baccalaureate: IB programı, kâr amacı taşımayan, misyonundan güç alan, öğrenci odaklı bir eğitim kuruluşudur. 3-19 yaş aralığındaki öğrenciler için 4 programdan oluşur ve bu 4 programdan 3’ü, süreci sertifika ile tamamlarken DP süreci uluslararası geçerliliği olan bir diploma ile tamamlanır. Bu diploma 100’ü aşkın ülkede binlerce üniversite tarafından tanınmaktadır. 

Türkiye’de şuan için yaklaşık 47 okul IB sertifikasyonuna sahip olup bu rakam gün geçtikçe artmaktadır. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere bir çok şehirde IB sertifikasyonuna sahip okul bulunmaktadır.

Uluslararası geçerliliğe sahip bir diploma türü olan IB’de verilen eğitim oldukça zor olmaktadır. Özellikle Türkiye’de verilen eğitim sistemiyle çok alakalı olmadığı için öğrenciler bu programdayken oldukça zorlanmaktadırlar. Bu yüzden IB Özel ders alınmadan geçilmesi oldukça zor bir programdır.

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×