İçeriğe geç

IB Business Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, IB Business Özel Ders süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek okulda derslerin ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve yurt dışında hedeflediği okullara hazırlamaktır. IB Business Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız.

IB Business derslerini isterseniz 3-4 kişilik VIP gruplar halinde veya birebir olarak İstanbul ve Ankara ofisimizde alabilirsiniz. Talep eden öğrencilerimize birebir veya grup olarak online (Zoom- Skype veya Google Meet) olarak alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders verilmektedir. Online derslerini Boğaziçi Mezunu hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmakta ve bu program sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Ayrıca IB Internal Assessment ve IB Extended Essayleriniz de de uzman ekibizmizle sizlerin yanınızdayız. Bu konuda bir çok öğrenciye oldukça katkı sağladık.

Business Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllar da IB’de çıkmış soruların (Pastan Paper) çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır. IB Business Özel Ders almak veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

Ekon Akademiden ayrıca IB Matematik, IB Economics, IB Fizik, IB Kimya, IB İngilizce ve IB Biyoloji derslerinden Özel Ders alabilirsiniz. 

 

IB Business

The International Baccalaureate (IB) programı 16-19 yaş aralığındaki öğrenciler için uygulanan ve Dünya’nın her yerinde geçerli bir diploma veren programdır. IB diploma programı ile başarılı bir şekilde mezun olan öğrenciler üniversitelere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

Eğer üniversitede başta Business, Ekonomi ve Marketing gibi bölümler okumak istiyorsanız IB Business HL dersi almanız sizi rakiplerinize kıyasla bir adım öne geçirecektir.

IB Business dersinin değerlendirmesi 2 adet sınav ile yapılır. Paper 1 (yıl sonu notunun %35’ini oluşturur) ve Paper 2 (Yıl sonu notunun %40 nı oluşturuyor) yazılı bir şekilde yapılır ve sınavdaki sorular tamamen yoruma dayalıdır. Derslerde öğrenilen kavramların yorumlanması istenir. Ayrıca her dersten olduğu gibi Business dersinden de Internal Assessment (IA) yapılır ve yıl sonu notunun %25 ini oluşturmaktadır.

Ankara ve İstanbul dışından IB özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. IB Business Özel Ders almak istiyorsanız 0553 9219162 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz

 

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×