İçeriğe geç

IB Biyoloji Özel Ders

IB Biyoloji Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Econ Akademi olarak amacımız, IB Biyoloji süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek okulda derslerin ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve yurt dışında hedeflediği okullara hazırlamaktır.

IB Biyoloji derslerini isterseniz 3-4 kişilik VIP gruplar halinde veya birebir olarak İstanbul ve Ankara ofisimizde alabilirsiniz. Talep eden öğrencilerimize birebir veya grup olarak online (Zoom- Skype veya Google Meet) olarak alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders verilmektedir. Online derslerini Boğaziçi, Bilkent ve ODTÜ Mezunu hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmakta ve bu program sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Ayrıca IB Internal Assessment ve IB Extended Essayleriniz de de uzman ekibizmizle sizlerin yanınızdayız. Bu konuda bir çok öğrenciye oldukça katkı sağladık.

Biyoloji Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllar da IB‘de çıkmış soruların (Past  Paper) çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır. IB Biyoloji Özel Ders almak veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

Ekon Akademiden ayrıca IB Business, IB Ekonomi, IB Matematik, IB Fizik, IB İngilizce ve IB Kimya derslerinden Özel Ders alabilirsiniz. 

 

IB Biyoloji

Eğer üniversitede başta Tıp, Genetik veya sağlıkla alakalı herhangi bir Bölüm okumak istiyorsanız IB Biyoloji HL dersi almanız sizi rakiplerinize kıyasla bir adım öne geçirecektir.

The International Baccalaureate (IB) programı 16-19 yaş aralığındaki öğrenciler için uygulanan ve Dünya’nın her yerinde geçerli bir diploma veren programdır. IB diploma programı ile başarılı bir şekilde mezun olan öğrenciler üniversitelere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

IB Biyoloji dersinin değerlendirmesi Standart Level (SL) ve Higher Level (HL) için toplam 3 adet sınav ile yapılmaktadır. Paper 1 (yıl sonu notunun SL için %20’ını, HL için ise %20 oluşturur) ve Paper 2 (Yıl sonu notunun SL için %40 ını, HL için ise %36 sını oluşturur), Paper 3 ise (yıl sonu notunun SL için %20’ını, HL için ise %24 ünü oluşturur) sınavları yapılmakta olup sadece Paper 1 çoktan seçmeli diğer sınavlar ise yazılıdır. Ayrıca her dersten olduğu gibi Biyoloji dersinden de Internal Assessment (IA) yapılır. IA yıl sonu notunun hem HL hem de SL için %20 sini oluşturmaktadır. 

Ankara ve İstanbul dışından IB özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. IB Biyoloji Özel Ders almak istiyorsanız 05422949162 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×