İçeriğe geç

GCSE Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, GCSE sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. GCSE Özel Ders programlarımız ile  öğrencileri GCSE yıl sonu sınavlarına çok iyi bir şekilde hazırlamaktayız. Ayrıca sonrasında ise öğrencilerimizi A Level veya IB programlarına tam olarak hazırlamakta ders seçimlerini birlikte yapmaktayız.. Öğrencilerimiz söz konusu geçiş sürecinde herhangi bir uyum problemi yaşamamaktadır.

GCSE Özel derslerini birebir olarak İstanbul ve Ankara ofisimizde alabilirsiniz. Talep eden öğrencilerimize birebir veya grup olarak online (Zoom- Skype veya Google Meet) olarak alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders verilmektedir. Online dersleri hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmakta ve bu program sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

GCSE Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllar da GCSE’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır.  GCSE Özel Ders almak veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

GCSE - IGCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) veya The International General Certificate of Secondary Education (IGCSE) başta İngiltere, Galler, İrlanda’da 14- 16 yaş aralığındaki öğrencilere uygulanan bir eğitim sertifikasıdır. Tüm dünyada geçerliliği olan bu sertifika programı ile öğrenciler oldukça kapsamlı bir değerlendirmeye tabi tutulurlar. 

İki seviyeden oluşan bu sistem ile derslerinizi öncelikle Foundatiton Tier (başlangıç seviyesi) olarak alıyorsunuz sonrasında ise derslerinizdeki başarılarınıza göre Higher Tier (Yüksek Seviye) olarak alabilmektesiniz. İleride yönelmek istediğiniz alana göre şimdiden ders seçimi yapmanız sizleri bir adım öne geçirecektir. İyi düzeyde A Level eğitimi veren liseler özellikle Matematik dersini Higher Tier olarak almalıdırlar.

GCSE sınavları Eduqas, AQA, Cambridge ve Edexcel tarafından yapılmak olup başta Birleşik Krallık olmak üzere Dünya’daki bütün liselere girişte kabul edilen bir sınavlarında başarılı olan öğrenciler hem liselere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

Ankara ve İstanbul dışından GCSE özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. GCSE Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

page4image2879823120 page4image2879847248 page4image2879847776
Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×