İçeriğe geç

GCSE Business Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, GCSE sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda başarılı olmalarını sağlamaktır. Bununla birlikte hedeflediği okullara hazırlamaktır. Öğrencilerimizi yıl sonu sınavlarına GCSE Business Özel Ders programlarımızla çok iyi bir şekilde hazırlamaktayız. Ayrıca sonrasında ise öğrencilerimizi A-Level veya IB programlarına hazırlamakta ders seçimlerini birlikte yapmaktayız. Öğrencilerimiz söz konusu geçiş sürecinde herhangi bir uyum problemi yaşamamaktadır.

Business özel derslerini birebir olarak alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders verilmektedir. Online dersleri hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmaktayız.  Daha sonra bu program sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Öğrencilerimizi GCSE Business Özel Ders programlarımız ile sıkı takip etmekteyiz. Ayrıca velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekteyiz. Bunula birlikte, eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllarda GCSE’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır.  Özel Ders almak veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca EconAkademinin hocalarından GCSE Ekonomi, Matematik, Fizik, Biyoloji ve Kimya Derslerinden özel ders alabilirsiniz.

 

GCSE - IGCSE Business

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) veya The International General Certificate of Secondary Education (IGCSE) başta İngiltere, Galler, İrlanda’da 14- 16 yaş aralığındaki öğrencilere uygulanan bir eğitim sertifikasıdır. Tüm dünyada geçerliliği olan bu sertifika programı ile öğrenciler kapsamlı bir değerlendirmeye tabi tutulurlar. 

General Certificate of Secondary Education iki seviyeden oluşan bir sistemdir. Birincisi, derslerinizi öncelikle Foundatiton Tier (başlangıç seviyesi, 1-5 Arası Notlar) olarak alıyorsunuz. İkincisi ise derslerinizdeki başarılarınıza göre Higher Tier (Yüksek Seviye, 4-9 arası Notlar) olarak alabilmektesiniz. Sonuç olarak, ileride yönelmek istediğiniz alana göre şimdiden ders seçimi yapmanız sizleri bir adım öne geçirecektir. İleride üniversitelerin Business, Ekonomi veya diğer sosyal bilimler alanlarında okumayı düşünen örencilerin GCSE’de Higher Tier Business‘dan güzel bir notla geçmesi gerekmektedir.

Sınavlar Eduqas, AQA, Cambridge ve Edexcel tarafından yapılmaktadır. Başta Birleşik Krallık olmak üzere Dünya’daki bütün liselere girişte kabul edilen bir sınavdır. Başarılı olan öğrenciler hem liselere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

Business sınavı 2 Paper’dan oluşmaktadır. Her bir paper aynı önem derecesine sahiptir. İlki 105 ikincisi de 105 dakika sürmekte olup toplam sınav süresi 210 dakikadır. (3,5 saat)

Türkiye’nin her yerinden GCSE özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize online dersle yardımcı olmaktayız. GCSE Business Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

page4image2879823120 page4image2879847248 page4image2879847776
Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×