İçeriğe geç

AP Macroeconomics Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, AP Macroeconomics hazırlık (Advanced Plancement) süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve yurt dışında hedeflediği okullara hazırlamaktır.  AP Macroeconomics Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Alanında uzman hocalarımız ile AP Özel Derslerini ister birebir olarak ister arkadaşlarınız ile grup olarak alabilirsiniz. Hocalarımız sizlere konu ile alakalı olarak çok sayıda soru ve denemeler vermektedir. Geçmiş yıllar da AP ‘de çıkmış olan test ve yazılı sınavlarının çözümleri de yapılmaktadır. Söz konusu çıkmış sorular sadece bizim ofisimizde bulunmakta olup Amerika’da yer alan ve sınavın koordinasyonunu yapan College Board şirketinden satın alınmıştır.  

AP Macroeconomics Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi kendilerine en uygun yoldan sınava hazırlıyoruz. Derslerimizi isterseniz yüz yüze isterseniz online olarak Skype-Zoom üzerinden alabilirsiniz. AP Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca Econ Akademinin uzman hocalarından AP Microeconomics, AP Calculus AB/BC, AP Physics, AP Chemistry ve AP Biology derslerinden AP Özel Ders alabilirsiniz. Derslerinizi ister birebir olarak alabilirsiniz isterseniz oluşturacağınız arkadaş gruplarınız ile alabilirsiniz.

AP Macroeconomics

AP Macroeconomics sınavı 2 saat 10 dakika sürmekte olup bunun 1 saat 10 dakikası multiple choice (çoktan seçmeli test) kısmı için, geriye kalan 1 saatlik kısmı ise Free Response Paper (Sınavın Yazılı kısmı) için verilmektedir.  Multiple Choice kısmında toplamda 60 soru sorulmakta olup her bir soru aynı önem derecesine (puana) sahiptir. Free Response Paper kısmında ise 3 adet soru (alt şıkları olabilmektedir.) sorulmakta ve sorulardan biri bölümün toplam puanının %50’sini diğer ikisi ise %25’ini oluşturmaktadır. Sınavın toplam puanının yaklaşık üçte ikisini multiple choice kısmı üçte birini ise free response paper kısmı oluşturmaktadır.

AP Macroeconomics sorularını cevaplayabilmeniz için iyi bir Makroekonomi bilgisinin yanı sıra bu bilgiyi de yorumlayabilme kabiliyetine sahip olmanız gerekmektedir.

AP Macroeconomics sınavları College Board tarafından her yılın Mayıs ayı içerisinde yapılan bir sınavdır. 

AP Macroeconomics Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi kendilerine en uygun yoldan sınava hazırlıyoruz. Derslerimizi isterseniz yüz yüze isterseniz online olarak Skype-Zoom üzerinden alabilirsiniz. AP Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×