İçeriğe geç

A Level Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, A Level ders sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. A Level özel ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllar da A Level  sınavlarında çıkmış olan soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler sınavda çıkmış sorulara nasıl cevap verecekleri konusunda oldukça tecrübe kazanıyorlar.

Öğrencilerimiz ile hem A Level hem de AS Level derslerini oldukça sistemli bir şekilde işlemekteyiz. 

A Level Economics, Business, Mathematics, Engish, Chemistry, Biology, Psysics derslerini online olarak Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın her yerinden alabilirsiniz. 

A Level Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

A Level / AS Level Nedir?

A Level lise seviyesinde 16-19 yaşındaki öğrencilere sunulan İngiltere’de 2 yıllık eğitime verilen isimdir. Almış olduğunuz bu 2 yıllık eğitim sonrası öğrenciler aldıkları eğitimler ile ilişkili bölümlere direkt geçiş yapabilmektedirler.

Bütün dünyada geçerliliğe sahip en önemli sertifikasyonlardan bir tanesidir ve yine dünyanın sayılı üniversiteleri tarafından (başta MIT, LSE, Oxford, Cambridge, Stanford, Yale ve Harvard …) kabul edilen nadir diplomalardandır. İngiltere’de liseden mezun olan bir öğrenci de üniversitelere başvurularını A Level diploması ile yapmaktadır.

Öğrenciler A Level programında en az 3 ders almak zorundadırlar. Alınan eğitim iki bölümden oluşmakta olup ilk kısmında Advanced Subsidiary (AS)  ikinci kısmında ise A Level yeterliliğini almaya hak kazanırlar.

Türkiye’deki liselerin bir kısmı A Level diploması vermekte olup Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında ayrıca bir de zorlu A Level derslerini görmektedirler. Bundan dolayı öğrenciler söz konusu müfredatlarda oldukça zorlanmakta ve özel ders ihtiyacı duymaktadırlar. 

Econ Akademi farkı ile A Level özel ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×