İçeriğe geç

A Level Matematik Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, A Level Matematik Özel Ders sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. Matematik Özel Ders programlarımız öncelikle AS Level Matematik ile başlamakta olup sonrasında A Level olarak devam etmektedir. Econ Akademi olarak amacımız öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında gelen matematiği sevdirerek öğretmektir.

A Level Matematik derslerini isterseniz 3-4 kişilik VIP gruplar halinde veya birebir olarak İstanbul ve Ankara ofisimizde alabilirsiniz. Talep eden öğrencilerimize birebir veya grup olarak online (Zoom- Skype veya Google Meet) olarak alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders verilmektedir. Online dersleri hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmakta ve bu program sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Matematik Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllar da A Level’da çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır. A Level Matematik Özel Ders almak veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0553 921 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

A LEVEL MATEMATİK

A Level sınavları Eduqas, AQA, Cambridge ve Edexcel tarafından yapılmak olup başta Birleşik Krallık olmak üzere Dünya’daki bütün üniversitelere girişte kabul edilen bir sınavlarında başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

Eğer üniversitede başta Matematik, Ekonomi ve Mühendislik gibi bölümler okumak istiyorsanız A Level Matematik dersi almanız sizi rakiplerinize kıyasla bir adım öne geçirecektir. 

A Level Matematik dersinin sınavı 3 aşamada yapılır ve her biri 100 puan üzerinden değerlendirilir. Sınavın tamamı yazılı olarak yapılmaktadır. Sınavların her bir bölümü 2 saat sürmekte olup toplam Matematik sınavı 6 saat sürmektedir. 

Paper 1 Pure Mathematics 1 ve Paper 2 ise Pure Mathematics 2 olarak adlandırılır. Burada genel olarak bütün matematik konularını kapsamaktadır. Paper 3 ise iki kısımdan (İstatistik ve Mekanik) oluşmaktadır.

Sınavlara ilişkin not skalası aşağıda belirtilmiş olup bir çok üniversite genel olarak A ile C aralığındaki notları kabul etmektedir.

Değerlendirme NotuYüzde
A*(2010’dan itibaren)80%+, ve A2’de de 90%+
A80%+
B70% – 79%
C60% – 69%
D50% – 59%
E40% – 49%

Ankara ve İstanbul dışından A Level özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. Level Matematik Özel Ders almak istiyorsanız 0553 9219162 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

page4image2879823120 page4image2879847248 page4image2879847776
Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×