A Level Fizik Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, A Level Fizik ders sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. A Level Fizik özel ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllarda A Level Fizik sınavlarında çıkmış olan soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler sınavda çıkmış sorulara nasıl cevap verecekleri konusunda oldukça tecrübe kazanıyorlar.

Öğrencilerimiz ile hem A Level hem de AS Level derslerini oldukça sistemli bir şekilde işlemekteyiz. 

A Level Economics, Business, Mathematics, Engish, Chemistry, Biology, Psysics derslerini online olarak Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın her yerinden alabilirsiniz.

A Level Fizik Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

A LEVEL Fizik

A Level lise seviyesinde 16-19 yaşındaki öğrencilere sunulan İngiltere’de 2 yıllık eğitime verilen isimdir. Almış olduğunuz bu 2 yıllık eğitim sonrası öğrenciler aldıkları eğitimler ile ilişkili bölümlere direkt geçiş yapabilmektedirler.

Bütün dünyada geçerliliğe sahip en önemli sertifikasyonlardan bir tanesidir ve yine dünyanın sayılı üniversiteleri tarafından (başta MIT, LSE, Oxford, Cambridge, Stanford, Yale ve Harvard …) kabul edilen nadir diplomalardandır. İngiltere’de liseden mezun olan bir öğrenci de üniversitelere başvurularını A Level diploması ile yapmaktadır.

Üniversitelerin Fizik, Elektrik Elektronik veya  Makine Mühendisliği bölümlerinde okumak istiyorsanız A Level Fizik almanızı tavsiye ediyoruz.

A Level Fizik sınavı 5 paperdan ve 2 paper 2 saat, 3 paper ise 1 saat 15 dk sürmektedir. Sınavın toplam süresi 7 saat 45 dk olup A Level sınavları içerisinde en zorlu sınavdır. Sadece Fizik bilgisi yeterli olmayıp aynı zamanda çok iyi bir matematik bilgine de ihtiyaç bulunmaktadır.

Türkiye’deki liselerin bir kısmı A Level diploması vermekte olup Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında ayrıca bir de zorlu A Level derslerini görmektedirler. Bundan dolayı öğrenciler söz konusu müfredatlarda oldukça zorlanmakta ve özel ders ihtiyacı duymaktadırlar. 

A Level Fizik Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

page4image2879823120 page4image2879847248 page4image2879847776