İçeriğe geç

A Level Ekonomi Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, A Level Ekonomi Özel Ders sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. Ekonomi Özel Ders programlarımız öncelikle AS Level Ekonomi ile başlamakta olup sonrasında A Level olarak devam etmektedir. Econ Akademi olarak amacımız öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında gelen matematiği sevdirerek öğretmektir.

A Level Ekonomi derslerini isterseniz 3-4 kişilik VIP gruplar halinde veya birebir olarak İstanbul ve Ankara ofisimizde alabilirsiniz. Talep eden öğrencilerimize birebir veya grup olarak online (Zoom- Skype veya Google Meet) olarak alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders verilmektedir. Online dersleri hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmakta ve bu program sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Ekonomi Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllar da A Level’da çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır. A Level Ekonomi Özel Ders almak veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

A LEVEL EKONOMİ

A Level sınavları Eduqas, AQA, Cambridge ve Edexcel tarafından yapılmak olup başta Birleşik Krallık olmak üzere Dünya’daki bütün üniversitelere girişte kabul edilen bir sınavlarında başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

Eğer üniversitede başta Matematik, Ekonomi ve Mühendislik gibi bölümler okumak istiyorsanız A Level Matematik dersi almanız sizi rakiplerinize kıyasla bir adım öne geçirecektir. 

A Level Matematik dersinin sınavı 3 aşamada yapılır ve her biri 100 puan üzerinden değerlendirilir. Sınavın tamamı yazılı olarak yapılmaktadır. Sınavların her bir bölümü 2 saat sürmekte olup toplam Matematik sınavı 6 saat sürmektedir. 

Paper 1 “Market and Market Failure” ve Paper 2 ise “The National Economy in a Global Contex” olarak adlandırılır. Burada genel olarak bütün ekonomi konularını kapsamaktadır. Paper 3 ise “Economic and Global Issues” olarak adlandırılır ve bir metin verilerek öğrenilen teorik bilgilerin burada uygulanması istenir.

Sınavlara ilişkin not skalası aşağıda belirtilmiş olup bir çok üniversite genel olarak A ile C aralığındaki notları kabul etmektedir.

Değerlendirme NotuYüzde
A*(2010’dan itibaren)80%+, ve A2’de de 90%+
A80%+
B70% – 79%
C60% – 69%
D50% – 59%
E40% – 49%

Ankara ve İstanbul dışından A Level özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. Level Ekonomi Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 9162 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

page4image2879823120 page4image2879847248 page4image2879847776
Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×