İçeriğe geç

A Level Biyoloji Özel Ders

Econ Akademi olarak amacımız, A Level Biyoloji Özel Ders sürecinde öğrencilere akademik destek vermektedir. Bu sayede öğrenciler hem okulda ve hem de sınavlarda başarılı olmaktadırlar. Böylelikle öğrencilerimiz hem sınavlarda derslerinde yüksek not almakta hem de hedeflediği okullara hazırlanmaktadırlar. Amacımız öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında gelen biyolojiyi sevdirerek öğretmektir.

Derslerinizi  3-4 kişilik gruplar halinde veya birebir olarak İstanbul ve Ankara ofisimizde alabilirsiniz. Talep eden öğrencilerimize birebir veya grup olarak online (Zoom-Skype) olarak verilmektedir. Online dersleri hocalarımızın müsaitlik durumuna göre haftanın her günü ve her saatinde alabilirsiniz. Hocalarımızla yapacağınız tanışma ve değerlendirme dersi sonrasında, size uygun kişisel bir ders çalışma programı oluşturulmakta ve A Level Biyoloji ders programı sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Öğrencilerimizi A Level Biology programlarımız ile sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Ayrıca geçmiş yıllardaki çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Böylelikle, öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır. Başta Boğaziçi ve Bilkent mezunu hocalar farkıyla A Level Biyoloji Özel Ders veya daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

A LEVEL BIOLOGY

A Level sınavları Eduqas, AQA, Cambridge ve Edexcel tarafından yapılmak olup başta Birleşik Krallık olmak üzere Dünya’daki bütün üniversitelere girişte kabul edilen bir sınavlarında başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde diğer  öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. 

Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıp ve sağlıkla alakalı diğer bölümleri okumak istiyorsanız A Level Biology dersi almanız sizi rakiplerinize kıyasla bir adım öne geçirecektir. 

A Level Biyoloji sınavı 3 aşamada yapılır ve hepsi 100 puan üzerinden değerlendirilir. Sınavın tamamı yazılı olarak yapılmaktadır. Sınavların her bir bölümü 2 saat sürmekte olup toplam Biyoloji sınavı 6 saat sürmektedir. 

Sınavlara ilişkin not skalası aşağıda belirtilmiştir. Bir çok üniversite genel olarak A ile C aralığındaki notları kabul etmektedir.

Değerlendirme NotuYüzde
A*80%+, ve A2’de de 90%+
A80%+
B70% – 79%
C60% – 69%
D50% – 59%
E40% – 49%

Ankara ve İstanbul dışından özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize online ders ile yardımcı olmaktayız. Uzman hocalarımızdan Level Biyoloji Özel Ders almak istiyorsanız 0542 294 91 62 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

page4image2879823120 page4image2879847248 page4image2879847776
Call Now Button
×

Merhabalar Özel Ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×